skip to Main Content
0936 038 0839 info@mscrmcustomizer.com

در این صفحه سعی می‌کنم پاسخ به پرسش‌های متداول که اکثراً از من پرسیده می‌شوند را درج کنم و به توضیح آنها بپردازم، در صورتیکه شما پرسشی غیر از موارد ذکر شده در این صفحه که به مرور تکمیل‌شان می‌کنم دارید به قسمت پاسخ به پرسش‌های شما مراجعه کرده و پرسش خود را در قسمت یادداشت درج نمایید و یا در صفحه تماس با من پرسش خود را برای من ایمیل کنید و یا با شماره درج شده تماس بگیرید، خوشحال می‌شوم اگر بتوانم کمکی بکنم.

آیا می‌توانیم فیلدهای اضافه و غیر ضروری فرم‌های CRM را که نیاز نداریم حذف کنیم؟

بله، به سادگی می‌توانید فیلدهایی که نیاز ندارید را از روی فرم‌ها حذف کنید و یا اینکه اگر فیلد جدیدی نیاز دارید که در CRM وجود ندارد به سادگی می‌توانید آنرا به CRM اضافه کنید.

همچنین می‌توانید ترتیب چیدمان فیلدها در صفحه را نیز بنا به دلخواه خود تغییر دهید.

اعمال تغییرات در فیلدها و کم و اضافه کردن فیلدها در CRM را می‌توانیم خودمان انجام بدهیم؟

چون کار کردن با این قسمت کمی پیچیده است و با حذف کردن یک فیلد امکان Undo کردن و برگرداندن آن وجود ندارد، همچنین انجام اینکار معمولاً در ابتدای استفاده از CRM نیاز می‌باشد و بعد از اینکه سیستم راه‌اندازی شد و تنظیمات آن انجام شد دیگر نیازی به انجام این کارها نیست بهتر است این کارها را به کارشناس خبره بسپارید ولی در نهایت با یک آموزش راه‌بری سیستم به سادگی می‌توانید خود شما این کارها را انجام دهید.

آیا می‌توانیم CRM را به شکلی تنظیم کنیم که هرگاه سررسید انجام کاری شد ما را مطلع کند؟

بله، در CRM کارهایی که برای خودمان و یا همکارانمان تعریف می‌کنیم می‌تواند تاریخ سررسید داشته باشد و می‌توانیم گردشکاری ایجاد کنیم که هرگاه سررسید کاری شد به کمک ایمیل یا پیامک به شخص اطلاع‌رسانی کند. لازم بذکر است که درگاه ارتباطی برنامه با اشخاص به صورت پیش‌فرض پست الکترونیک (Email) می‌باشد و در صورتیکه بخواهید سرویس پیامک را به آن اضافه کنید می‌بایست آنرا را خریداری کنید.

آیا می‌توانیم فرم چاپی پیش‌فاکتور و فاکتور را در CRM به دلخواه و با اشکال مختلف ایجاد نماییم؟

شما می‌توانید به تعداد دلخواه فرم چاپی پیش‌فاکتور سفارش دهید تا برایتان ایجاد نماییم و در زمان چاپ پیش‌فاکتور از هرکدام که مایل بودید می‌توانید استفاده کنید، برای چاپ فاکتور نیز می‌توانید انواع مختلفی را سفارش دهید، حتی می‌توانید از فاکتورهای چاپ شده استاندارد استفاده نمایید و موقع چاپ CRM درون خانه‌های چاپ شده را با مقادیر مربوطه پر می‌کند.

محدودیتی برای فرم‌های چاپی وجود ندارد.

در صورتیکه تاریخ شمسی را برای CRM تهیه و نصب نکرده باشیم آیا در چاپ می‌توانیم از تاریخ شمسی استفاده کنیم؟

نصب تاریخ شمسی فقط برای ظاهر برنامه می‌باشد و کمک می‌کند در فیلدهای تاریخی تاریخ را شمسی وارد و مشاهده کنید و در چاپ هیچ نیازی به نصب تاریخ شمسی در سیستم نیست و گزارش یا فرم چاپی شما به هر فرمت تاریخ که نیاز دارید تهیه و تنظیم می‌شود.

بنابراین نکته مهم این است که در صورتیکه نخواهید هزینه اضافه پرداخت کنید و با وارد کردن فیلدهای تاریخ به صورت میلادی مشکلی نداشته باشید در کلیه فرم‌ها و گزارشات چاپی که برای شما آماده می‌کنیم تاریخ را به شمسی، میلادی یا قمری به دلخواه شما نمایش خواهیم داد.

آیا در قسمت یادداشت‌ها در CRM می‌توانیم جستجو کنیم؟

بله، به کمک جستجوی پیشرفته می‌توانید در قسمت یادداشت‌ها نیز جستجو کنید و نتیجه را ببینید، در این قسمت مشخص است که این یادداشت به چه رکوردی متصل است.

آیا امکان اتصال CRM به سایر برنامه‌ها وجود دارد؟

بله، در صورتیکه آن برنامه امکاناتش را به کمک وب سرویس در اختیار قرار داده باشد به سادگی این امکان وجود دارد و در غیر اینصورت با بررسی دیتابیس برنامه مورد نظر می‌توانیم این ارتباط را برقرار کنیم که البته در اینصورت کار کمی دشوار و پیچیده می‌شود.

Back To Top