skip to Main Content
0936 038 0839 info@mscrmcustomizer.com

نصب و راه‌اندازی، آموزش و تنظیم نرم افزار Microsoft Dynamic CRM مناسب با کسب و کار شما.

نرم افزار مایکروسافت سی آر ام بر روی بستر ویندوز سرور و با پایگاه داده Microsoft SQL Server نصب می‌شود و برای شناسایی کاربران سیستم به Active Directory نیاز دارد، همچنین برای برقراری ارتباط با دنیای بیرون به یک Mail Server نیاز دارد.

بنابراین در صورتیکه در محل کسب و کار خود شبکه با یک Domain Server ویندوزی ندارید ابتدا می‌بایست برای شما یک ویندوز سرور 2012 به بالا با راه اندازی Active Directory انجام شود.

در مرحله دوم نیاز به نصب یک سرور دیگر از نوع 2012 به بالا به همراه نصب مایکروسافت SQL Server 2012 به بالا می‌باشد تا نرم‌افزار CRM دیتاهای خود را در آن ذخیره نماید.

در مرحله سوم نیاز به نصب یک سرور دیگر از نوع 2012 به بالا برای نصب اپلیکیشن Microsoft Dynamic CRM 365 می‌باشد.

و در مرحله آخر در صورت نیاز نصب یک سرور دیگر برای راه‌اندازی Microsoft Exchange به منظور Mail Server می‌باشد تا به کمک آن نرم‌افزار CRM بتواند با دنیای بیرون ارتباط داشته باشد.

  نکته 1:
در صورتیکه از Mail Serverهای اجاره‌ای استفاده می‌کنید نرم افزار Microsoft CRM قابلیت اتصال به این سرورها را دارد و نیاز به راه‌اندازی Microsoft Exchange نیست.

  نکته 2:
در صورتیکه تعداد کاربران شما کمتر از 50 کاربر است می‌توانید سه قسمت نرم‌افزار را روی یک سرور نصب نمایید و نیاز به هزینه اضافه در مرحله اول نیست و در آینده می‌توانید این سرورها را از هم جدا کنید.

فارسی ساز و تاریخ شمسی

پس از نصب اولیه Microsoft CRM 365 کلیه صفحات و Lableها و منوها انگلیسی هستند و فیلدهای تاریخ هم میلادی هستند.

با نصب فارسی ساز مناسب که در داخل کشور نوشته شده است می‌توانید ترجمه فارسی کلیه منوها و فرم‌ها را نصب کنید و از آنجا که نرم افزار Microsoft CRM چند زبانه (Multi Languadge) است هر کاربر به دلخواه می‌تواند تنظیمات برنامه خود را به زبان دلخواه تنظیم کند.

همچنین با نصب فارسی ساز تاریخ شمسی نیز به لیست تقویم‌های سیستم اضافه می‌شود و می‌توانید در برنامه تاریخ تسک‌ها یا قرارهای ملاقات را به صورت شمسی تنظیم کرده و ببینید.

  نکته:
در صورتیکه تاریخ شمسی را نصب نکنید در داخل برنامه تاریخ‌ها را به میلادی مشاهده خواهید کرد اما در گزارشات و چاپ می‌توانیم تاریخ‌ها را به شمسی تبدیل کنیم تا در صورت کمبود بودجه بتوانید با هزینه کمتر به این نرم‌افزار عالی دسترسی داشته باشید و نصب تاریخ شمسی را به آینده موکول کنید.

بومی سازی و Customize کردن سیستم مناسب با کسب و کار شما

پس از نصب نرم‌افزار بهتر است مروری به کسب و کار شما داشته باشیم و نرم‌افزار را مناسب با کسب و کار شما تنظیم کنیم برای این منظور:

  • گزارش‌های سیستم شامل چاپ پیش‌فاکتور، چاپ فاکتور را با شکل و سربرگ شما طراحی و در سیستم نصب خواهیم نمود.
  • فرم‌های مورد نیاز شما در برنامه را ویرایش کرده و آیتم‌های اضافه را حذف کرده و فیلدهای موردنیازتان را به سیستم اضافه خواهیم کرد.
  • گردش‌های کاری مورد نیاز مجموعه شما را در سیستم تعریف کرده و سیستم را آماده بهره‌برداری خواهیم نمود.
  • افزونه‌های موردنیازتان را به سیستم اضافه کرده و درگاه‌های ارتباطی مورد نیاز شما اعم از پیامک و فکس را به سیستم اضافه خواهیم نمود.
  • در صورت نیاز به ارتباط سایت شما به CRM این ارتباط را برای شما برقرار خواهیم نمود به نحوی که مشتری لحظه ورود به سایت توسط سیستم شناسایی شده و با اختیاراتی که به او واگذار شده است بتوانید گزارش فعالیت‌های شما در خصوص خودش را مشاهده کند و در صورتیکه نرم‌افزاری تهیه کرده که تحت پشتیبانی شما می‌باشد بتواند مشکلاتش را اعلام کرده و به صورت Online درخواست او در CRM ثبت شده و به کارشناس مربوطه ارجاع شود و از نتیجه اقدامات شما مطلع گردد.
  • و هزاران کار دیگر که بر حسب نیاز و تقاضای شما انجام خواهیم داد.
Back To Top