skip to Main Content
0936 038 0839 info@mscrmcustomizer.com

تبلیغات همیشه باید هدفمند باشد به این معنی که می‌بایست قبل از شروع کمپین تبلیغاتی بدانیم قصد ما تبلیغ کردن چه محصولی و برای چه افرادی می‌باشد. به عنوان مثال اگر محصول من گوشی تلفن همراه مارک Samsung و مدل Note 10 هست یکی از گروه‌هایی که می‌توانم برای آنها تبلیغ محصول جدید را ارسال کنم مشتریان قبلی من هستند که قبلاً نسخه‌های قدیمی‌تر این محصول را از من خریداری کرده بودند و معمولاً دوست دارند آخرین نسخه‌های این محصول را داشته باشند. هدف بازاریابی دوم من شامل اشخاصی می‌باشد که در شهری که من قادر به ارائه محصول به آنها هستم می‌باشد. هدف بازاریابی سوم من شامل شرکت‌هایی می‌باشد که قبلاً محصول مشابه این محصول را از من تهیه کرده‌اند.

 

پس با این مثال متوجه شدیم که به چه صورت لیست‌های بازاریابی خود را آماده کنیم.

لازم بذکر است که یک لیست بازاریابی فقط می‌تواند شامل یکی از فهرست‌های «سرنخ (Lead)»، «شخص (Contact)» یا «شرکت (Account)» باشد.

 

 

سؤالی که پیش می‌آید این است که با توجه به اینکه یک لیست بازاریابی فقط می‌تواند شامل یکی از سه فرم اطلاعاتی سرنخ‌ها، اشخاص یا شرکت‌ها باشد آیا می‌توانیم یک تبلیغ را برای دو دسته از رکوردهای ذکر شده در بالا ارسال کنیم؟ جواب بله هست. ما می‌توانیم چندین لیست بازاریابی درست کنیم و در یک کمپین از یک یا چند لیست بازاریابی متفاوت که درست کرده‌ایم استفاده کنیم.

مثال:

برای درک بیشتر این بخش به یک مثال می‌پردازم که می‌تونید آنرا در این صفحه مطالعه کنید.

This Post Has 2 Comments

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top