skip to Main Content
0936 038 0839 info@mscrmcustomizer.com

سرویس (Service)

سرویس (Service)

برای ثبت فعالیت خدماتی (Service Activity) نیاز است ابتدا سرویس‌ها در سیستم ثبت شوند. برای این منظور در قسمت تنظیمات سیستم فهرست سرویس‌ها را ثبت می‌نماییم.

فیلدهای موردنیاز برای ثبت سرویس

برای ثبت یک سرویس سه دسته اطلاعات به شرح ذیل نیاز داریم:

  1. عنوان سرویس
  2. اطلاعات زمانی
  3. اطلاعات منابع موردنیاز

تصویر رکورد سرویس

تصویر رکورد سرویس

شرح فیلدها

عنوان سرویس

همانند سایر رکوردهای CRM به کمک این فیلد متوجه می‌شویم محتوای این رکورد چیست.

اطلاعات زمانی

در این قسمت مشخص می‌نماییم مدت زمانی که انجام این فعالیت نیاز دارد چه مقدار است. در مثال بالا 2 ساعت برای انجام اینکار در نظر گرفته شده است. همچنین در قسمت دوم «شروع فعالیت‌ها هر» مشخص می‌نماییم در صورتیکه یکی از منابع مشغول بود سیستم با جهش‌های 1 ساعته به دنبال اولین زمان آزاد بگردد. و قسمت آخر نیز واضح است که مشخص می‌کند انجام این سرویس از ساعت 8 بامداد می‌تواند انجام شود بنابراین سیستم هر روز از ساعت 8 صبح با فاصله‌های یکساعته به دنبال اولین زمانی می‌گردد که منابع آزاد مورنیاز را پیدا کند و آن زمان را برای انجام کار پیشنهاد می‌نماید.

اطلاعات منابع موردنیاز

در این قسمت اطلاعات مربوط به منابع را وارد می‌نماییم، در مثال بالا مشخص شده است که انجام دهنده این سرویس یکی از دو نفر Hamid Gholamrezaei یا Mina Gholamrezaei هستند. اگر در تصویر دقت کنید در بالای نام این دو نفر نوشته شده «انتخاب 1 (سفارشی) از هر سایتی» این قسمت مشخص می‌کند که شرایط انتخاب منابع به چه صورت است. با کلیک بر روی لینک آن پنجره مشابه تصویر ذیل باز می‌شود.

در این قسمت قوانین انتخاب منابع را تعیین می‌نمایید، در این تصویر مشخص شده است که حداکثر به 1 مورد از منابع این فهرست نیاز است، همچنین برای جستجوی منابع آزاد منبعی که از همه آزادتر است را انتخاب کند.

بازگشت به فهرست

تصویر تنظیمات گزینش منابع

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top